מדיניות ספא לחוויה מושלמת - zeus

תקנון

מדיניות הספא ומידע כללי

כדי שהביקור בספא יהיה חוויה מושלמת, אנא שימו לב למידע החשוב הבא:
 1. הכניסה תתאפשר מגיל 18 ומעלה בלבד לכל מתחם ZEUS.
 2. לפני כל טיפול יש למלא טופס הצהרת בריאות אצל נציגת הספא.
 3. במקרה של מחלה / הריון או מקרים מיוחדים, יש להתייעץ מבעוד מועד עם נציג/ת הספא האם ניתן לבצע טיפול בהתחשב בבעיות או מגבלות אחרות. חובה לידע את המטפלים על כל מצב רפואי שעשוי להיות מהשירותים הניתנים ב-ZEUS Spa.
 4. אנא הגיעו לספא כ - 30 דקות לפני מועד הטיפולים שהוזמנו, על מנת שתוכלו להתארגן, להיכנס לאווירה וליהנות בצורה הטובה ביותר, ללא לחץ. הטיפול מתחיל בשעה המיועדת. כל איחור יביא, לצערנו, לקיצור זמן הטיפול. הטיפולים מתחילים ומסתיימים בזמן הנקוב.
 5. חנייה חינם בשתי הקומות מעל VIM ובכל מתחם 2 G.
 6. נשים בהריון: אין אנו מבצעים טיפולי גוף ועיסויים בנשים בהריון, עד לתחילת החודש הרביעי, למעט טיפולי פנים (עיסוי הריון ניתן ואף מומלץ, לבצע מתחילת החודש הרביעי ומעלה).
 7. הטיפולים שבחרתם ומועדם נשמרים במיוחד עבורכם. ההזמנות מתקבלות פי תשלום מראש. יש להודיע על ביטול או דחיית המועד שהוזמן לפחות 24 שעות מראש. ביטול או דחייה במועד קצר יותר יחוייב במחיר המלא של ערך הטיפולים שהוזמנו. אנא הקפידו על כך כדי למנוע אי נעימויות.
 8. התשלום עבור הטיפולים יבוצע בעת הזמנת הטיפול. במידה ומבטלים עיסוי עד מעת הרכישה ועד ה- 24 שעות לפני,
  הלקוח יחוייב ב-5% מסכום העסקה או 100 ש"ח. הסכום הנמוך מביניהם
 9. ברכישת סדרת טיפולים לא תינתן אפשרות לביטול הסדרה לאחר שבועיים מיום רכישתה.
 10. בהזמנת אירוע (קבוצה מעל 5 איש) כל ביטול או שינוי בהזמנה ייעשה עד שבוע ממועד באירוע. לא יבוצעו החזרים כספיים לאירועי קבוצות.
 11. מומלץ להגיע בבגדים נוחים ולהצטייד בלבנים ובבגדי - ים. חלוק ונעלי בית ניתנים במקום. לטיפול שיאצו חשוב להגיע בבגדים נוחים מבעוד מועד.
 12. הנכם מתבקשים להגיע לטיפול לאחר מקלחת. ניתן להתקלח במקום.
 13. המטפלים יהיו רשאים להפסיק את הטיפול בכל שלב בו ירגישו כי התנהגות הלקוח אינה הולמת.
 14. אין להגיע לטיפולים עם תכשיטים וחפצים יקרי ערך, ההנהלה אינה אחראית לחפצים השייכים למבקרים שיאבדו. לרשות מבקרנו עומדות כספות באזור הקבלה הראשית במתחם ZEUS.
 15. אין להשתמש בטלפון הסלולארי בתוך מתחם הספא.

נשמח לעמוד לשירותכם לשאלות נוספות.

צור קשר

072-3304233
072-3304233